t’s an easy-to-use and interesting fork spoon integrated type.The sound of overlapping wooden dining tables is pleasant, and your daily dining table will be fun with a tropical style.The wooden cutlery is made of high quality Nammu material, which is lightweight, sturdy, non-toxic, odorless, durable and reusable.
| Color | Brown |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 8.27" x 1.34" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 51 lbs |
| Product Number | PLA631 |
| Theme | Camping, Cooking, Eating, Outdoors, Restaurant |











