Transparent PVC Handbag
$17.58
PLA629
A transparent PVC handbag designed to carry essentials like phones, wallets, and makeup, suitable for various events.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 50 - 99 | $17.58 | R |
| 100 - 249 | $15.45 | R |
| 250 - 499 | $12.88 | R |
| 500 - 999 | $10.85 | R |
| 1,000 - 2,999 | $9.65 | R |
| 3,000+ | $8.15 | R |
This clear messenger bag is large enough to carry your cellphone with portable charger, wallet, keys, sunglasses, makeup and more, suitable for stadium, venues, football games, any sporting events, party and so on.
| Color | Clear |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 6.9" x 6.9" x 5.0" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 51 lbs |
| Product Number | PLA629 |
| Theme | Beach, Concert, Education, Football, Sports |













