Waterproof Hanging Travel Toiletry Bag
$20.37
PLA628
A waterproof hanging toiletry bag with dual layers for organizing wet and dry items, suitable for travel or everyday use.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 50 - 99 | $20.37 | R |
| 100 - 249 | $18.10 | R |
| 250 - 499 | $15.52 | R |
| 500 - 999 | $13.58 | R |
| 1,000 - 2,999 | $12.07 | R |
| 3,000+ | $11.10 | R |
Dual layer, can divide the wet things and the dry things.Compact size, large storage capacity, great to hold and organize all your requisites inside.Functional, durable and practical. It can be a makeup bag or a camera bag.
| Color | Red, Purple, Blue, Black, Gray |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 9.44" x 7.87" x 3.93" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 51 lbs |
| Product Number | PLA628 |
| Theme | Organization, Trade Show, Travel, Writing |













