Custom Photo Cube, you can customize the same photo on the Cube or you can customize different photos, so you can have a personalized cube.he personalized photo puzzle is made of high-quality ABS, which is environmentally friendly and non-toxic. It is a great cube.
| Color | Various |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 2.24" x 2.24" x 2.24" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 51 lbs |
| Product Number | PLA616 |
| Theme | College, Education, Office |











