Put it in your pocket and enjoy great sound at the park, the festival or on vacation. Let the music play wherever you are. This speaker even allows you to play your favorite tunes by the poolside or in rainy weather, the speaker has a splash proof design, which makes it water repellent.
| Color | Blue, Gray, Orange, Green |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 3.54" x 1.77" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 51 lbs |
| Product Number | PLA610 |
| Theme | Entertainment, Exercise, Music, Party, Travel |













