Wooden Portable Mobile Phone Holder Stand
$6.48
PLA605
A wooden, portable phone holder stand made from natural wood for comfortable viewing and posture adjustment.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 50 - 99 | $6.48 | R |
| 100 - 249 | $5.78 | R |
| 250 - 499 | $4.82 | R |
| 500 - 999 | $4.02 | R |
| 1,000 - 2,999 | $3.86 | R |
| 3,000+ | $2.65 | R |
Made of high-quality natural wood, healthy, environmentally friendly, scratch-resistant. When placed on the table, it is firmly fixed in place without worrying about sliding or falling over.Perfectly set your device to suit your neck and eye level, which can help you adjust your posture. And it will provide you with a more comfortable experience.
| Color | Brown |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 3.1" x 3.1" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 51 lbs |
| Product Number | PLA605 |
| Theme | College, Household, Office, Phone |











