Give your keys a fashionable look with this beautiful key ring. It has a elegant wood design in one side and shiny nickel in the other side. The ring also comes in shiny nickel finish. Beautiful, affordable, and durable key ring for anyone needing a convenient and attractive way to keep your keys in one place. So don’t settle for boring key rings, so start getting this elegant and classy key ring today.
| Color | Dark Brown, Light Brown |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 3.4" x 1.0" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 51 lbs |
| Product Number | PLA602 |
| Theme | Recycling |











