Wooden Hanging Hole Refrigerator Paste Beer Opener
$4.75
PLA598
A wooden, magnetic bottle opener designed for easy storage and comfortable use on various bottle types.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 50 - 99 | $4.75 | R |
| 100 - 249 | $3.88 | R |
| 250 - 499 | $2.88 | R |
| 500 - 999 | $2.07 | R |
| 1,000 - 2,999 | $1.75 | R |
| 3,000+ | $1.58 | R |
Taking a Mag netic design, this bottle opener stays on an iron surface, making it very easy to store. Also, it is practical as a refrigerator sticker.Adopting an ergonomic design, the bottle opener is comfortable to grip and labor-saving. You can use it for wine bottles, beer bottles, and so on.Good wooden material makes the wine opener very wear-resistant and durable.
| Color | Brown |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 3.34" x 2.36" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 44 lbs |
| Product Number | PLA598 |
| Theme | Barware, Beverage, Drinking, Restaurant |











