The holographic fanny pack is featured with the hologram laser design which very charming, and you will become the focus in any occasion with it. Nice for beach, party, concerts, barbecues, festivals, running and other outdoor activities, you can also choose it as gift for your friends and family members. You can wear these bags to show your different style, looks nice both in the day and at night, beautiful and practical
| Color | Pink, Black, Yellow, Silver, Dark Pink, Lemon Green, Light Blue, Rouge Pink, Dark Green, Red, Purple, Gradient Red |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 11.81" x 5.11" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 44 lbs |
| Product Number | PLA597 |
| Theme | Fashion, Shopping, Travel |













