Hanging Organizer Toiletry Bag
$12.07
PLA588
A hanging toiletry bag with multiple compartments for convenient storage and organization of cosmetics or toiletries at home or while traveling.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 50 - 99 | $12.07 | R |
| 100 - 249 | $10.37 | R |
| 250 - 499 | $8.90 | R |
| 500 - 999 | $7.53 | R |
| 1,000 - 2,999 | $4.63 | R |
| 3,000+ | $4.02 | R |
Whether it is used at home or on travel, it is the best choice. Hanging in the bathroom not only does not take up space, but it can also get things faster. It can also be used in the gym to make washing more convenient and hygienic. Hook design of the makeup bag make it easy hanging. And there is a sturdy handle which could make it easy to carry.With multiple compartments, the makeup bag will keep your cosmetics well-organized so that you can find them effortlessly.
| Color | Gray, Blue, Red, Black, Purple |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 9.64" x 5.12" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 47 lbs |
| Product Number | PLA588 |
| Theme | Bathroom, College, Hotel, Travel, Vacation |











