The bamboo salad hand is made of bamboo, which is natural and friendly, and the surface is smooth and non-irritating, so you can use it with confidence;Salad forks can be used in kitchens, parties, weddings, etc. to help you better serve your family and guests. It is also a fun and practical gift for those who like salad.
| Color | Brown |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 7.08" x 3.74" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 56 lbs |
| Product Number | PLA584 |
| Theme | Household, Kitchen, Restaurant |











