The wood range is a modern classic in our field of organization. Created with a combination of hand-crafted wood combined with our stainless steel locking mechanism, it’s a style that matures with beauty over time.The slim, quiet profile keeps your keys secure without adding bulk to your pocket or bag and keeps your keys neatly organized and holds them together to prevent your keys from scratching things in your bag.
| Color | Brown |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 3.54" x 1.18" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 56 lbs |
| Product Number | PLA583 |
| Theme | Automotive, Drinking, Kitchen |











