Behold this timeless compass with its classic circular design that fits comfortably in your hand. The vibrant green direction label is effortlessly legible, ensuring your eyes are not burdened by strain.
| Color | Black, Blue, Orange, Gray, Yellow, Green, White |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 1.25" x 1.25" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 56 lbs |
| Product Number | PLA582 |
| Theme | Camping, Hiking, Outdoors |











