Magnetic wallet phone cases with cardholders are extraordinarily convenient. Especially if you want to kill two birds with one stone, they are an outstanding way to minimize your load. Let alone, the magnetic capabilities are emphatically convenient.
| Color | Various |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 3.74" x 2.56" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 56 lbs |
| Product Number | PLA577 |
| Theme | Business, Household, Office, Phone, Travel |











