Appetizer dip is suitable for seasonings, condiments, appetizers, nuts, spices, ketchup, mustard, mayonnaise, ice cubes, lemon slices, etc. Separate seasoning settings can prevent mixed flavors.These stainless steel bowls are made of durable heavy-duty stainless steel that can withstand heat, cold and acid mixtures. Light weight but strong.
| Color | Black, Gray, Gold |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 3.14" x 3.14" x 0.98" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 56 lbs |
| Product Number | PLA574 |
| Theme | Kitchen, Restaurant |











