Disposable slippers perfect for Hotel or Guest house, air travel, bridal parties, spa, if you run any above business or you are a party guy, you can buy slippers set for your guests or your friends .Bring to your customers and guests convenience and comfortable.
| Color | White |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 3.33" x 4.33" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 50 lbs |
| Product Number | PLA568 |
| Theme | Footwear, Hotel, Household, Resort, Travel |











