Breathable cashmere fabric, soft coral fleece lining and thick memory foam can provide good support for your arches, allowing your feet to be extremely relaxed, comfortable and warm after long hours of work. Whether walking in the bedroom, living room, kitchen, bathroom, or outdoors, the non-slip and waterproof soles will make people feel very safe.
| Color | White |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 2.0" x 3.0" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 50 lbs |
| Product Number | PLA567 |
| Theme | Footwear, Hotel, Household, Resort, Travel |













