No more struggling to pull the cork out of any bottle of wine! No more frustration! With this meticulously crafted 2 prong cork puller, bottle opening is finally easy again. Just insert the 2 prongs into the bottle on the outside of the cork and then push them down as far as they go. Twist the cork puller back and forth to make the cork pop.
| Color | Black |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 3.94" x 2.55" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 50 lbs |
| Product Number | PLA565 |
| Theme | Automotive, Drinking, Kitchen |













