Natural wood and alloy magnet, easy to store on the refrigerator, no need to worry about finding a beer opener. You can paste your favorite photos, notifications or reminders on the refrigerator as a kitchen, home bar decoration or great games and summer party prizes.
| Color | Brown |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 2.0" x 2.4" x 0.43" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 50 lbs |
| Product Number | PLA564 |
| Theme | Automotive, Drinking, Kitchen |













