RFID Blocking Card Organiser Passport Wallet
$17.87
PLA563
A durable RFID blocking wallet with multiple compartments for passports, cards, cash, and tickets, ideal for travel.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 50 - 99 | $17.87 | R |
| 100 - 249 | $14.88 | R |
| 250 - 499 | $12.77 | R |
| 500 - 999 | $11.00 | R |
| 1,000 - 2,999 | $9.82 | R |
| 3,000+ | $9.16 | R |
Made of durable Oxford and Leather with moisture-proof design to protect your valuables from rain, splashes and unexpected spills. Interior offers secure storage space and prevents scratches, sleek and lightweight. Its also a great gift for friends, family, and co-workers along with anyone going on holiday. Inside 2 passport pouch, 8 card slots,2 ticket compartment,a large pocket for cash and a small pocket for coins,1 pen holder.
| Color | Gray, Black |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 9.84" x 5.12" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 50 lbs |
| Product Number | PLA563 |
| Theme | Beauty, Business, Fashion, Office, Travel |













