Mini Folding Chair Cell Phone Stand Holder
$1.65
PLA556
A mini folding chair-shaped phone stand made of plastic, offering stability and a fun design for holding your cell phone.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 50 - 99 | $1.65 | R |
| 100 - 249 | $1.38 | R |
| 250 - 499 | $1.20 | R |
| 500 - 999 | $1.07 | R |
| 1,000 - 2,999 | $0.92 | R |
| 3,000+ | $0.68 | R |
The plastic mini folding chair phone stand is designed into a chair shape, with a combination of candy colors, bright and charming, adorable and vivid, easy to get others’ attention, bringing more fun to your life. The universal cute chair phone stand is made of reliable plastic, smooth and nice to your touch, with the adoption of triangular bottom design, which has strong stability, no breakage.
| Color | Black, Blue, Red, Gray, Yellow, Green, White, Pink, Orange, Purple |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 4.92" x 2.55" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 53 lbs |
| Product Number | PLA556 |
| Theme | Household, Office, Phone |













