Wooden Pizza Paddle Cheese Serving Tray
$10.75
PLA538
A wooden pizza paddle that doubles as a serving tray for various foods like bread, cheese, and sushi.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 50 - 99 | $10.75 | R |
| 100 - 249 | $9.63 | R |
| 250 - 499 | $6.83 | R |
| 500 - 999 | $5.92 | R |
| 1,000 - 2,999 | $4.98 | R |
| 3,000+ | $4.55 | R |
Wooden pizza peel pizza paddle pizza cutting board steak tray sushi sashimi tray foods serving platter for bread cheese snacks.The front slides smoothly under pizzas, bread, or other baked goods with ease. easily slide the pizza in and out of the hot oven. it makes food preparation and baking fun and simple.
| Color | Brown |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 6.0" x 6.0" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 41 lbs |
| Product Number | PLA538 |
| Theme | Cooking, Eating, Food, Household, Kitchen |











