Our compact coin purses do an awesome job of stylishly keeping together all those loose items. Don’t worry about fumbling about in your purse for change or searching for your lipstick. Hold those small items together in our vibrant, easy-zip coin purse and dazzle your friends and cashiers when you pay for your next coffee.
| Color | Black, Blue, Brown, Red, Gray, Yellow, Green, White, Pink, Orange |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 5.12" x 3.15" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 41 lbs |
| Product Number | PLA532 |
| Theme | Education, Office, Outdoors, Sports, Travel |













