Waterproof Cosmetic Bags Organizer
$20.28
PLA530
A convertible waterproof cosmetic bag that can be used as a backpack or handbag, ideal for travel and daily outings.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 50 - 99 | $20.28 | R |
| 100 - 249 | $17.07 | R |
| 250 - 499 | $14.48 | R |
| 500 - 999 | $12.95 | R |
| 1,000 - 2,999 | $11.27 | R |
| 3,000+ | $7.23 | R |
Two functional bags in one – the convertible design can be worn as a travel backpack or a handbag, and then folded back into a pouch. The only thing missing is your logo! Adjustable and padded backpack strap .Water-repellent polyester Super lightweight and ideal for travelling or a day out.
| Color | Black, Blue, Green, Pink |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 17.71" x 11.81" x 5.1" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 41 lbs |
| Product Number | PLA530 |
| Theme | Holiday, Travel |













