Cute! unique design! It can be used as a mobile phone holder at home, an outdoor sunshade and light-proof umbrella for phone, you will get a lot of compliments and it is very attractive. cute! unique design! It can be used as a mobile phone holder at home, an outdoor sunshade and light-proof umbrella for phone, you will get a lot of compliments and it is very attractive. Powerful Suction Cup Mobile Phone Holder: It has a strong adsorption capacity and can be used in different environments.
| Color | Black, Blue, Red, Green, Gray, Yellow, Pink, White |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 7.8" x 7.48" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 41 lbs |
| Product Number | PLA529 |
| Theme | Phone, Travel, Weather |













