A thoughtful gesture of giving, our engraved wooden keychain is passionately made with the highest quality of walnut wood preserving its natural wood grains and paired with a key ring that is made from brass. Surprising it on their Birthday, Anniversary, Christmas, or a Farewell Gift. Very thoughtful and practical present.
| Color | Brown |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 2.55" x 1.0" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 33 lbs |
| Product Number | PLA528 |
| Theme | Recycling |









