Large Cosmetic Makeup Travel Organizer
$8.68
PLA518
A large, travel-friendly cosmetic organizer with multiple compartments for storing and transporting makeup and toiletries.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 50 - 99 | $8.68 | R |
| 100 - 249 | $7.23 | R |
| 250 - 499 | $6.20 | R |
| 500 - 999 | $5.43 | R |
| 1,000 - 2,999 | $4.82 | R |
| 3,000+ | $4.25 | R |
Large external pocket holds additional items for easy access when the bag is closed. Inner main compartments keep your toiletries and cosmetics in place. The front zipper bag provides extra storage space for convenience. Travel style – compact, strong, light and portable.
| Color | Black, Gray, Blue, Red, Purple |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 9.44" x 3.93" x 7.87" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 33 lbs |
| Product Number | PLA518 |
| Theme | Executive, Office |













