This wallet is built to last a lifetime. Created with Medical Grade Elastic and genuine leather pull-tab. Built to Last: The single sided double stitched inseam allows you to put up to 18 cards in your VM FASHION KISS Elasticity Wallet.
| Color | Black |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 3.26" x 2.24" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 33 lbs |
| Product Number | PLA515 |
| Theme | Money, Phone |











