Perfectly organizes watchbands, protect your watch straps while sturdy elastic bands keep them in place. Can easily be slipped into your laptop bag, thrown into your backpack, or tucked neatly into your suitcase. The zippered pouch pocket acts as a divider to protect your bands from getting scratched.
| Color | Gray, Black |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 8.26" x 6.28" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 48 lbs |
| Product Number | PLA513 |
| Theme | Business, Convention, Security, Trade Show, Travel |











