Go Swing Topless Can Opener Bar Tool
$5.97
PLA512
The Go Swing Topless Can Opener is a compact and portable tool designed for safely opening cans without sharp edges.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 50 - 99 | $5.97 | R |
| 100 - 249 | $5.55 | R |
| 250 - 499 | $4.82 | R |
| 500 - 999 | $4.55 | R |
| 1,000 - 2,999 | $3.20 | R |
| 3,000+ | $2.97 | R |
Delicate design, compact and light. Close the handle for safe storage, put it in your pocket, easy to carry. Take it to camping with friends, it will bring you happiness. The Can Opener can safely removes the top lid without leaving sharp edges, works amazing. It usually can be used in most 8-19 Oz.
| Color | Gray, Blue, Yellow, Black, Purple |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 4.2" x 2.9" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 48 lbs |
| Product Number | PLA512 |
| Theme | Barware, Beverage, Drinking |













