This elegant shiny nickel finish key chain with three different colored leatherette, has an eye catching design with a center metal plate for imprinting logo and same colored stitching. Imprint your logo and promote your brand at office, trade shows, events etc. Limited stock only. First come first serve.
| Color | Black, Red |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 3.54" x 2.12" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 48 lbs |
| Product Number | PLA506 |
| Theme | Anniversary, Automotive, Business, Decoration, Trade Show |









