Solar-powered Car Aromatherapy
$4.65
PLA409
A solar-powered car aromatherapy diffuser eliminates odors, adds fragrance, and creates a romantic atmosphere in vehicles or homes.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 50 - 99 | $4.65 | R |
| 100 - 249 | $4.37 | R |
| 250 - 499 | $4.30 | R |
| 500 - 999 | $3.77 | R |
| 1,000 - 2,999 | $2.70 | R |
| 3,000+ | $2.56 | R |
The double-ring suspension design will not block your sight and can be used as a car interior to add a romantic atmosphere. Solar energy to drive intelligent rotating purifier,no need to charge, save energy and protect the environment.While enjoying the aroma, it reduces the risk of electric shock. Car aromatherapy interior can eliminate odors, keep the air fragrant, help reduce driving fatigue, and add romantic flavor to the interior of the car. Direct installation, with built-in tape, just replace the old/broken with a new aromatherapy, you can save time and effort, and bring you convenience. This car perfume can be used in your car, car dashboard, bedroom, home, desk and other occasions, and it is also the best choice for sending friends and family.
| Color | Red, Blue, Black |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 16" x 19" x 23" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 150 lbs |
| Product Number | PLA409 |
| Theme | Camping, Fishing, Outdoors, Travel |













