Retractable Charging Cable With Stand
$3.92
PLA402
A retractable charging cable with a stand, supporting iOS, Type C, and Micro USB devices for convenient charging and data transfer.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 50 - 99 | $3.92 | R |
| 100 - 249 | $3.63 | R |
| 250 - 499 | $3.40 | R |
| 500 - 999 | $3.08 | R |
| 1,000 - 2,999 | $2.45 | R |
| 3,000+ | $1.54 | R |
Fast charge and data sync. All 3 ports support sync and charge with high output speed. 3″ 1 multi usb design. Compatibility with iOS, Type C and Standard Android Micro USB devices’ charge, one cable = three cables for you.Never mind to carry too many multi USB cables on the go. Tangle free flat cable with great durability to prevent fraying, wearing and knotting for day-to-day use. You can pull out or retract as you want. Add your company name or logo for maximum visibility. This would make a fantastic promotional item!
| Color | Purple, Blue, Black, Pink, Red, Green |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 2.75" x 1.78" x 0.96" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 150 lbs |
| Product Number | PLA402 |
| Theme | College, Computer, Education, Office |













