Magnetic LED Wall Cabinet Light
$10.42
PLA399
A magnetic LED wall cabinet light with adjustable neck, USB ports, and customizable branding for promotional use.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 50 - 99 | $10.42 | R |
| 100 - 249 | $9.85 | R |
| 250 - 499 | $9.28 | R |
| 500 - 999 | $8.90 | R |
| 1,000 - 2,999 | $5.88 | R |
| 3,000+ | $3.65 | R |
Comes with a SECURE PADDED CLAMP and INFINITELY FLEXIBLE NECK, there are 3 power modes to choose from, including universal serial USB ports,which can be adjusted by touching with 12 high quality LED bulbs that enhance visual clarity to reduce eye strain and increase productivity. Noble black and flexible neck make the lamp look like a black swan. The anti-slip rubber pad base is designed intimately for being used as an elegant desk lamp and automotive accessories. Add your company name or logo for maximum visibility. This would make a fantastic promotional item!
| Color | White |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 11.8" x 1.57" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 100 lbs |
| Product Number | PLA399 |
| Theme | Dentist, Education, Graduation, Library |













