Portable Rotatable Cable Organizer With Phone Stand
$1.97
PLA361
A portable cable organizer with a phone stand, made of durable ABS material, helps keep cords tidy and accessible.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 50 - 99 | $1.97 | R |
| 100 - 249 | $1.63 | R |
| 250 - 499 | $1.41 | R |
| 500 - 999 | $1.33 | R |
| 1,000 - 2,999 | $0.96 | R |
| 3,000+ | $0.66 | R |
Best data cable organizer wire cord holder with phone stand. Made of high- quality ABS material,practical and durable. It can keep your cables in place, not easy to scratch, saving more time and keep your good mood on working. Help you to organize your earphone cable, chargers, data cables or other desk cords you need by hand at your desk. Its modern designed storage case has a nice clear imprint area and makes it easy to travel with this cable.
| Color | Pink, White, Green |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 2.95" x 2.75" x 0.59" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 40 lbs |
| Product Number | PLA361 |
| Theme | Household, Kitchen, Office, Trade Show |













