Plastic coffee scoop and bag clip, 1 tablespoon measuring scoop espresso coffee bags sealer suitable for ground beans, coffee beans and loose tea. Size 14.8″ and 13.4 inch. they can also be used for scooping tea powder, sugar, baking powder, baking soda, spices and other condiments. Ideal for a hostess gift or promotional giveaway. Add your own logo for the next promotion event.
| Color | Red, White, Blue, Green |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 5.83" x 1.18" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 45 lbs |
| Product Number | PLA350 |
| Theme | Food, Kitchen |













