This coffee spoon is made of stainless steel, strong, drop-resistant, and very smooth. It can not only be used as a spoon, but also as a sealing clip to clamp the opened package. It is very suitable for promotion and logo printing.
| Color | Gray, Gold, Black |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 6.85" x 1.46" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 45 lbs |
| Product Number | PLA349 |
| Theme | Cooking, Eating, Kitchen |













