Drawstring bag Organza Jewelry Pouches
$0.45
PLA341
Drawstring organza jewelry pouches, perfect for storing jewelry, cosmetics, or other small accessories.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 50 - 99 | $0.45 | R |
| 100 - 249 | $0.41 | R |
| 250 - 499 | $0.40 | R |
| 500 - 999 | $0.38 | R |
| 1,000 - 2,999 | $0.35 | R |
| 3,000+ | $0.26 | R |
Quality nylon pouch bags for multi-usage,Perfect for jewelry, cosmetics, candles, poker, cards, gift, cable and other accessories,Accurate size and bright color, Double sating ribbons for secure close, 4″ X 6″ 25 colorful Pouch.Lovely adorable and cute little favor bags fro any occasion may it be wedding or baby shower or any holiday party. Perfect gift bags small size and look for favors.
| Color | White, Blue, Pink, Red, Orange, Green, Yellow |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 4" x 6" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 39 lbs |
| Product Number | PLA341 |
| Theme | College, Education, Travel, Vacation |













