Naturally casual fashionable design handbag. Ideal for everyday occasions such as work ,shopping, date, hanging out with friends, beach day, vacation travel etc.
| Color | Brown, White, Black, Gray |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 13.3" x 13.2" x 4.33" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 50 lbs |
| Product Number | PLA311 |
| Theme | Earth Day, Household, Shopping, Summer, Trade Show |













