Mini size, portable tools.erfect for tending to small gardens and indoor plants.Three-piece garden tools meet different needs of garden works. Ideal for transplanting seedlings of flowers and vegetables, cultivation, weeding. Whether you want to loosen soil for aeration, dig into hard soil to prepare a new flower bed or transplant delicate seedlings.
| Color | Brown |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 9" x 2.4" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 50 lbs |
| Product Number | PLA309 |
| Theme | Children, Gardening, Household, Outdoors, Vacation |













