These gorgeous solid colored PU leather clear make up bags have handmade chenille letter patches at the top, the letters are made from exquisite towel embroidery and non-woven fabrics which are serviceable and washable, gold glitter is mounted around the letters, rainbow letter clear bag looks very bright and vivid. clear middle, and a thick gold zipper and detachable wrist strap, lightweight and easy to clean, I love stuffing all my goodies in here Our clear stadium purse bags are the perfect fashion-forward accessory for stadium, concerts, theaters, museums, festivals, airports, parties, shopping, beach. You can wear the travel pouch for any outdoor activities and daily use, It is also convenient for you to check everything you need to be ready.
| Color | Pink, Blue, Green |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 12.5" x 8.6" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 50 lbs |
| Product Number | PLA308 |
| Theme | Children, Party, Safety, Security, Travel |













