PU Leather Wristlet Clutch Wallet
$4.98
PLA299
A PU leather wristlet clutch wallet with a wrist strap, perfect for carrying essentials like cards, cash, and a smartphone.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 50 - 99 | $4.98 | R |
| 100 - 249 | $3.97 | R |
| 250 - 499 | $3.42 | R |
| 500 - 999 | $3.15 | R |
| 1,000 - 2,999 | $2.05 | R |
| 3,000+ | $1.57 | R |
PU materials,perfect for organizing accessories while on the go! Carry it alone or keep smaller items organized in backpacks and bags. Roomy enough to fit cards, cash, coins, smartphone, passport and other essentials. Comes with wrist strap to free your hands.With quality leather and beautiful craftsmanship, it is a perfect clutch for casual night out or attending a party, whether you dress up or down. Soft feel, organized structure, sleek looking make it a perfect gift for friends or family members. Add your company name or logo and let clients choose which they like best to fit their personal style for maximum brand awareness.
| Color | Blue, Black, Gray, Red, Purple, Pink, Orange, Brown |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 7.87" x 5.11" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 49 lbs |
| Product Number | PLA299 |
| Theme | Safety, Security, Shopping, Travel |













