Our dog poop bag dispenser has a bright built-in LED flashlight that can help you to solve the problem easily and perfectly.And it can be refilled by any poop bag rolls in a standard size. And you could hang the bag holder anywhere like a leash, dog collar, backpack, or key chain with three kinds of accessories in the package, which are a high-quality metal clip, an adjustable strap, and an elastic rope for holding filled poop bags. Each poop bag dispenser comes with a roll of 15 waste bags. Available to showcase your branding logo on the Waste Bag Holder Dispenser. Great to promote your brand!
| Color | Green, Black, Blue, White, Gray, Pink |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 2.68" x 1.77" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 38 lbs |
| Product Number | PLA276 |
| Theme | Animal, Cleaning, Outdoors, Pet |













