These ice coffee sleeve sleeves are made of high-density, durable 4mm thick neoprene so your drink sleeve keeps your iced drink colder for longer.Our multi size pack includes 1 Small (fits 16 – 18 oz), 1 Medium (fits 22 – 24oz) and 1 Large (fits 32 oz) ice coffee sleeve. Keep them all for yourself or share with friends, family or coworkers! Price only for 1pcs 24oz , not 3pcs. Take it with you on your way to the office. Enjoy your favorite beverage on-the-go. Budget-Friendly, Eco-Friendly, and Washable. This sleeves replace throw-away paper cup sleeves or napkins. Save money by re-using your sleeve over and over. Hand washable in warm water. Stretches to fit, uniquely designed to fit a variety of drinks. Whatever your style, we’ve got you covered.
| Color | Black, Red, Blue, Purple, Pink |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 2.76" x 5.12" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 49 lbs |
| Product Number | PLA268 |
| Theme | Beverage, Camping, Drinking, Sports, Tailgating |













