Two layers two areas to ues, one for water, one for food. Expendable pet bowl, wherever you want to set the bowl for your pets. Measure marks, enable to check the food and the water limit. Food mesh, prevent foods fall into the water area.
| Color | Black, Blue, Red, White, Yellow, Green, Pink |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 4.33" x 12.6" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 52 lbs |
| Product Number | PLA265 |
| Theme | Outdoors, Pet, Travel, Walking |













