Convenience on the go, quickly and easily attach your portable mask storage clip to your purse, backpack or bag. Handy for men, women, and kids at school, work, or while travelling. The clip allows to hook it in the car, or on the hook in the house near the door.Protect your family and yourself, mask pouch can perfectly protect your disposable masks from dust and secondary pollution, when you temporarily remove them. In this special period, take it as a gift to friends is a heartwarming option.Choose your color and add your brand to complete the promotional look.300kgs over quoted with ocean shipping.
| Color | Pink, Gray, Brown |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 4.72" x 4.72" x 0.79" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 55 lbs |
| Product Number | PLA261 |
| Theme | Organization, Travel |













