Skin Scrubber Face Spatula
$19.58
PLA223
A Skin Scrubber Face Spatula uses high-frequency vibrations to deeply clean pores and promote nutrient absorption.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 50 - 99 | $19.58 | R |
| 100 - 249 | $18.45 | R |
| 250 - 499 | $18.15 | R |
| 500 - 999 | $17.08 | R |
| 1,000 - 2,999 | $14.05 | R |
| 3,000+ | $13.50 | R |
Advanced skincare device, with high-frequency vibrations per second, can deeply clean the pores, dead skin, and other dirt deep inside your skin up to 3-5mm deep. Not hurting your skin but make it more efficient to remove the dirt on your skin. The adjustable 4 modes can let your skin achieve nutrient absorption and tighten your fines, lifts your perfect facial lines. It gives you professional and efficient skincare after deep cleansing
| Color | White |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 6.8" x 5.31" x 5.3" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 50 lbs |
| Product Number | PLA223 |
| Theme | Cleaning, Summer, Trade Show |











