Clip on Selfie Ring Light 4.5″
$17.18
PLA219
A clip-on selfie ring light with three color modes, 10 brightness levels, and USB power for enhanced lighting in online activities.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 50 - 99 | $17.18 | R |
| 100 - 249 | $15.65 | R |
| 250 - 499 | $14.58 | R |
| 500 - 999 | $12.97 | R |
| 1,000 - 2,999 | $8.47 | R |
| 3,000+ | $7.53 | R |
The led ring light has three color modes, 3 color lighting mode and 10 brightness levels. Color temperature is adjustable from 3000K warm 6500K cool, which can meet the various lighting requirements of different applications. You can freely choose to get perfect lighting and more natural visual effects. Newly upgraded clamp, USB powered and plug and play. Durable , long life and widely used. Using high-quality LED lamp beads, uniform light distribution, wide lighting range of arc lampshade, soft light and without dazzling.Which could be widely used for remote online work, video conference, zoom call, self-broadcast, live streaming, makeup, YouTube, Tiktok.
| Color | Black |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 4.5" x 4.5" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 39 lbs |
| Product Number | PLA219 |
| Theme | College, Entertainment, Oktoberfest, Photography, Travel |











