Square golf ball cleaning towel with retractable badge buckle, PU golf ball club head cleaner, wet the inner layer of the towel to clean your ball. ATTACHES TO BELTS AND BAGS. Whether it’s on the tee box or on the green, keep your ball clean wherever you go on the course. A cleaner ball means straighter, more accurate putts, your best partner in the golf field.
| Color | Yellow, gray, Brown |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 4.3" x 4.3" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 41 lbs |
| Product Number | PLA218 |
| Theme | Golf, Sports, Swimming, Travel |













