No Circle Cup, full body rivet inlay, no LOGO; with Circle Cup, there is a reserved area for LOGO circle, you can DIY any pattern Best of all, this cute tumbler with straw which is an ideal gift option for any occasions is reusable; Its straw is designed with a stopper so you can use it any way you want whether with stopper down or stopper up; Take this tumbler anywhere you go in the office, in school, in the gym, travelling, or just anywhere you go; Make this tumbler your perfect companion for your daily hydration goal HEALTHY MATERIAL Made of BPA free food grade material; Our high quality tumbler lids are durable, non-toxic, reusable, and safe to use.
| Color | Black, Blue, Red, Brown, Green, Purple, Yellow |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 8.85" x 4.13" x 2.55" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 45 lbs |
| Product Number | PLA195 |
| Theme | Beverage, Business, Drinking, Outdoors, Trade Show |















